۱۳۹۷ شنبه ۲۴ آذر
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
پيام رهبر معظم انقلاب درپي حادثه تروريستي در اهواز
پيام رهبر معظم انقلاب درپي حادثه تروريستي در اهواز رهبر معظم انقلاب : دستگاه‌هاي مسئول اطلاعاتي موظفند با سرعت و دقت دنباله‌هاي جنايتكاران را تعقيب كنند و آنان را به سرپنجه‌ مقتدر قضايي كشور بسپارند.
در پي حادثه تروريستي اهواز كه به شهادت و زخمي شدن جمعي از مردم عزيزمان منجر شد، حضرت آيت ا... خامنه‌اي رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيامي با تسليت به خانواده شهداي اين حادثه تلخ و تأسف بار تأكيد كردند: دستگاه‌هاي مسئول اطلاعاتي موظفند با سرعت و دقت دنباله‌هاي جنايتكاران را تعقيب و آنان را به سرپنجه‌ي مقتدر قضائي كشور بسپارند.
 
متن پيام رهبر انقلاب اسلامي به شرح زير است:
 
بسمه‌تعالي
حادثه‌ي تلخ و تأُسفبار شهادت جمعي از مردم عزيزمان در اهواز به دست تروريست هاي مزدور، يك بار ديگر قساوت و خباثت دشمنان ملت ايران را آشكار ساخت.
 
اين مزدوران قسي‌القلب كه به روي زن و كودك و مردم بيگناه آتش ميگشايند وابسته به همان مدعيان دروغگو و رياكارند كه پيوسته دم از حقوق بشر ميزنند.
 
دل هاي پركينه‌ي آنان نميتواند تجلّي اقتدار ملي در نمايش نيروهاي مسلح را تحمل كند.
 
جنايت اينها ادامه‌ي توطئه‌ي دولت هاي دست‌نشانده‌ي آمريكا در منطقه است كه هدف خود را ايجاد ناامني در كشور عزيز ما قرار داده‌اند.
 
به كوري چشم آنان ملت ايران راه شرافتمندانه و افتخارآميز خود را ادامه خواهد داد و مانند گذشته بر همه‌ي دشمني‌ها فائق خواهد آمد.
 
اينجانب تسلّا و همدردي خود را به خانواده‌هاي اين شهيدان عزيز عرض ميكنم و صبر و سكينه‌ي الهي را براي آنان و علوّ درجات براي شهيدان مسألت مينمايم.
 
دستگاه‌هاي مسئول اطلاعاتي موظفند با سرعت و دقت دنباله‌هاي اين جنايتكاران را تعقيب كنند و آنان را به سرپنجه‌ي مقتدر قضائي كشور بسپارند.
 
سيّدعلي خامنه‌اي
31 شهريور 1397
منبع: هسته گزينش تعداد بازدید: 30 تاریخ درج: 1397/07/02
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي،بيرجند،خيابان آيت ا... غفاري،خيابان ابوريحان بيروني-هسته گزينش دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بيرجند
تلفن:  32437887-056     دورنگار:    كدپستي:  
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal