۱۳۹۷ يکشنبه ۳۰ دي
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
كسب عنوان محقق برتر و كسب چندين مقام ورزشي توسط كاركنان هسته گزينش در دوره آموزشي ، فرهنگي و ورزشي هسته هاي گزينش دانشگاههاي علوم پزشكي كشور
كسب عنوان محقق برتر و كسب چندين مقام ورزشي توسط كاركنان هسته گزينش در دوره آموزشي ، فرهنگي و ورزشي هسته هاي گزينش دانشگاههاي علوم پزشكي كشور دوره آموزشي ، فرهنگي و ورزشي در تاريخ 7 و 8 مهر ماه براي بيش از 230 نفر از محققين هسته هاي گزينش در خزر آباد ساري برگزار گرديد.

در اين دوره دو روزه دوره­ باز آموزي تحقيق و دوره آموزشي رازداري و حفاظت اسناد براي شركت كنندگان برگزار گرديد.

همچنين به منظور استفاده بهينه از زمان و فرصت ايجاد شده و با هدف تقويت بنيه فرهنگي و تجديد روحيه همكاران و در راستاي ترويج و توسعه فرهنگ ورزش و فعاليتهاي جمعي و تيمي مسابقات فرهنگي و ورزشي براي حاضرين برگزار شد.

مسابقه فرهنگي با موضوع عبرت هاي عاشورا از مجموعه رهنمود­هاي مقام معظم رهبري براي بيش از 200 نفر از شركت كنندگان برگزار و به پنج نفر از نفرات برتر جوايزي اهداء گرديد.

در ادامه برنامه ­­هاي ورزشي سنوات قبل در اين دوره از مسابقات ، مسابقات انفرادي براي آقايان در رشته دارت ، تنيس روي ميز ، تيرو كمان و مسابقات گروهي طناب كشي و دو امدادي برگزار گرديد. همچنين مسابقات سالني براي بانوان در رشته هاي تيرو كمان ، دارت و دو امدادي و داژبال برگزار شد.

در مراسم اختتاميه اين دوره به 10 نفر از محققان برتر كه طي دوره ارزيابي عملكرد سال گذشته بعنوان محققين نمونه انتخاب شدند جوايز ارزنده­اي اهداء و از زحمات ايشان تقدير گرديد.

همچنين جوايز نفرات اول تا سوم مسابقات انفرادي و برندگان مسابقات تيمي اهداء و از مشاركت آنها در فعاليتهاي ورزشي قدرداني گرديد.

شايان ذكر است كسب عنوان محقق برتر كشوري ،كسب مقام  اول گروهي رشته دو و ميداني كسب دو مقام  در رشته تير و كمان و دارت از دستاوردهاي كاركنان هسته گزينش در اين دوره مي باشد.

منبع: هسته گزينش تعداد بازدید: 89 تاریخ درج: 1397/07/24
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبي،بيرجند،خيابان آيت ا... غفاري،خيابان ابوريحان بيروني-هسته گزينش دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بيرجند
تلفن:  32437887-056     دورنگار:    كدپستي:  
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal